Gamyba su įmonių reklama
 
Kviečiame socialiai atsakingas įmones pasigaminti reklaminius sertifikuotus atšvaitus su Jūsų logotipu ir kita pageidaujama informacija, kurie ne tik padeda būti matomais, bet ir parodo kas rūpinasi jų saugumu. Jūs galite pasirinkti norimą dizainą ir formą iš mūsų gaminamų atšvaitų katalogo – tiesiog atsiųskite aprašymą su pageidavimais, ir mes rasime jums tinkamą variantą. 
    
 
Siūlome mokykloms, darželiams pasirūpinti sertifikuotais atšvaitais ir taip apsaugoti savo vaikus nuo tamsoje tykančių pavojų. Tai gali būti jų pirmasis ir pigiausias gyvybės draudimas. Galite išsirinkti iš mūsų pateikto asortimento arba pateikti savo idėją. Taip pat galime pagaminti atšvaitus su Jūsų organizacijos logotipais ir kita pageidaujama informacija.

  
 
Didmeninė prekyba
 
Tiekiame prekes mažmeninės prekybos įmonėms. Visa produkcija yra pritaikyta mažmeninei prekybai, pakuotes su euro skylutemis ir brukšniniais kodais.
Kviečiame vairavimo mokyklas bendradarbiauti aprūpinant esamus ar būsimus vairuotojus mokymo medžiaga: Kelių eismo taisyklėmis, transporto priemonių informaciniais lipdukais, atšvaitinėmis liemenėmis. Taikomos nuolaidos, užsisakant knygeles vairavimo grupėms. Siūlome reklaminį plotą knygelėje „Kelių eismo taisyklės“.
         

Bendradarbiavimas    
 
Išsirinkite mūsų virtualioje galerijoje Jums patikusią prekę, kreipkitės nurodytais kontaktais, ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą. Prekes galime pristatyti į nurodytą vietą, išsiųsti  registruotu paštu ar per kurjerį. Kiekvienu atveju prekių pristatymo kaina skiriasi, nes viskas priklauso nuo užsakymo dydžio, svorio ir siuntimo termino.
 
Kviečiame visas įmones, susidomėjusias mūsų produkcija, bendradarbiauti ir tapti verslo partneriais!