Ne tu vienas kelyje! FM99 ir BūkMatomas.lt!


Naujienos data: 2013-10-22

Policijos pareigūnai ypač prašo tėvų pasirūpinti nepilnamečiais vaikais, privalančiais turėti ir segėti atšvaitus ar dėvėti drabužius su šviesą atspindinčiais elementais, bei vyresnio amžiaus artimaisiais, nes senyvo amžiaus pėstieji miesto gatvėse tamsiuoju paros metu nukenčia daugiausiai.
 
Policija primena Kelių eismo taisykles: Pėstieji, eidami neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prie drabužių prisisegę kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje atšvaitą.
 Kelkraščiu arba važiuojamosios dalies pakraščiu einantys pėstieji turi eiti prieš transporto priemonių važiavimo kryptį. Šios taisyklių nuostatos reikia laikytis ne tik užmiesčio keliuose, bet ir miesto gatvėse, kuriose nėra šaligatvių.
 
Pareigūnai siūlo atsižvelgti į pasikeitusias oro sąlygas ir gerbti sudėtingesnėmis eismo sąlygomis važiuojančius vairuotojus – segėti atšvaitus ir būti laiku pastebimais.
 
Jeigu neturite atšvaito, užsukite į radijo stotį FM99, mes jums jį padovanosime!

Rudeniui įsibėgėjant FM99 ir Neste Oil Lietuva ragina - "Matyk ir būk matomas. Ne Tu vienas kelyje". Labai kviečiam visus užsukti į FM99 studiją sau ir savo artimiesiems nemokamai pasiimti atšvaitų. 
 Ir tai dar ne viskas! Visus, kurie ateis įtrauksim į sąrašą ir akcijos pabaigoje (11.15) vienam, burtų keliu išrinktam laimingąjam padovanosime kvietimą dviems į Druskininkų vandens parką. 
 Jūsų saugumu taip pat rūpinasi:
 "Alytaus regiono keliai"
 "Alytaus policija"

Pasidalink: