Paspauskite, norėdami išdidinti nuotrauką.
Kelių eismo taisyklės su Ekovairavimo patarimais 2015
Prekės informacija

ISBN: 978-609-95163-1-8
Br. kodas: 9786099516318
Formatas: 114x217mm.
Psl. skaičius: 144psl.
Metai: 2013
Prekės aprašymas

Kelių eismo taisyklės su ekovairavimo patarimais“ - tai informatyvus, originalaus ir praktiško formato leidinys, orientuotas ne tik į pradedantį ar besimokantį vairuotoją, bet taip pat skirtas kasdieniam naudojimui visų kategorijų patyrusiems vairuotojams. 
Taisyklėse pateikti kelio ženklai ir kelių ženklinimas pagal formą, dydį, spalvą bei užrašus, atvaizduoti, atsižvelgiant į naujai patvirtintus normatyvinius dokumentus. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administraciniu teisės pažeidimų kodeksu sudaryta spalvota nuobaudų lentelė eurais, pagal kurią lengva greitai rasti pažeidimo straipsnį ir baudų dydį. Taip pat tekste išskirti pasikeitę taisyklių punktai, padedantys vairuotojams atkreipti dėmesį tik į naujai priimtus taisyklių pakeitimus.
 
Taisyklės skirtos visiems eismo dalyviams, visų kategorijų vairuotojams ir profesionalams, organizatoriams ir priežiūros specialistams.

Šios Kelių eismo taisyklės yra su pakeitimais ir papildymais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. spalio 3 d. nutarimu Nr.1086, kurie įsigaliojo nuo 2014 m. spalio 11 d.

Leidinio  ypatumai:
Leidinyje rasite Ekovairavimo patarimus, remdamiesi šiais patarimais galite sutaupyti net iki 15 % kuro sąnaudų, be to, prisidėsite prie klimato apsaugos ir taršos mažinimo. Ekovairavimas kuria pažangaus vairavimo techniką, leidžiančią geriausiai panaudoti šiuolaikines transporto priemonės ir variklius. Tolesnis kelio numatymas į priekį taip pat reiškia, kad ekovairavimas yra naudingas saugumui bei didesniam keleiviu patogumui.
• Leidinys: optimalaus formato, patogus tiek mokytis, tiek vežiotis automobilyje.
• Auditorija: pradedantys, besimokantys ir patyrę vairuotojai.
 
Leidinį galite įsigyti visose prekybos vietose.

Internetu: http://www.pegasas.lt/index.php?cl=details&anid=3cdb61510&listtype=search
http://www.knyguklubas.lt/index.php?cl=details&anid=1cdb61510
http://www.manoknyga.lt/knyga/keliu-eismo-taisykles-2015-ekovairavimo-patarimai.html
 
Dėl tiekimo ir nuolaidų vairavimo mokykloms, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.