Paspauskite, norėdami išdidinti nuotrauką.
Atšvaitai dviratininkamas
Prekės informacija

Sertifikato Nr.: 456805
Br. kodas: 2000128318672
Matmenys: 30x340mm.
Įpakavimas: 1vnt. skaidrus maišelis su euro skylute.
Prekės aprašymas

Atšvaitai – juostelės arba, dar kitaip vadinami spyruokliniai atšvaitai, naudojami pėsčiųjų ir dviratininkų. Lengvai spragtelėjus, atšvaitas juostelė apsivynios aplink ranką ar koją ir apsaugos Jūsų gyvybę tamsiu paros metu. 

Atšvaitas Juostelė yra pagamintas iš prizminės medžiagos, naktį ryškiai atspindinčios automobilio šviesas. Tai didina jūsų saugumą ir jūs tampate labiau pastebimi automobilių vairuotojų tamsoje. Pridėkite minkštesniąją atšvaito puse prie rankos, atšvaitas trakštelės ir apsisuks apie jūsų ranką. Pritvirtinkite atšvaitinę apyrankę taip, kad būtų patogu ir įsitikinkite, jog kuo daugiau atspindinčios dalies būtų matoma. Siekiant užtikrinti optimalu matomumą atšvaitas turi būti dėvimas dešinėje drabužių pusėje, automobilio žibintų aukštyje, kad jį matytų iš priekio atvažiuojantys vairuotojai. Jis dedamas ant dešinės rankos ties alkūne, o ant dešinės kojos žemiau kelio. Ant rankinės ar kuprinės atšvaitai dedami iš dešinės pusės. Nešiokite jį lauke tamsoje, bėgiojant ar vaikštant. Nešvarų atšvaitą nuvalykite drėgna šluoste. 

Šis atšvaitas yra vizualioji saugumo priemonė, sertifikuotas SP, Švedijos techninių tyrimų instituto ir atitinka EN13356 reikalavimus.

Atšvaitas juostelė - yra populiariausia ir praktiškiausia asmens apsaugos priemonė tamsiu paros metu, nes suteikia galimybę būti matomiems iš visų pusių.