Apie „BūkMatomas.lt“
  

 
 
Šiuo metu avaringumas kelyje labai priklauso nuo jų dalyvių sąmoningumo. Svarbu atkreipti dėmesį, į žuvusiųjų pėsčiųjų ir dviratininkų skaičių. Jau kelerius pastaruosius metus jis išlieka pastovus. Mūsų tikslas sumažinti žuvusiųjų skaičių keliuose, didinant atšvaitų naudojimą ir populiarumą. Įrodyta, kad dėvint atšvaitą eismo dalyvis tampa pastebimu iš saugios automobilio stabdymo distancijos. Norime atkreipti dėmesį, kad mūsų atšvaitai yra sertifikuoti ir atitinka ES reikalavimus, prieš įsigyjant atšvaitą visada patikrinkite ar tai nėra tik atšvaito kopija, rūbų aksesuaras, pakabukas, ar tik susisukanti juostele ir t.t.  Tik dėvint sertifikuotą atšvaitą Jūs galite padidinti savo matomumą ir apsisaugoti, o ne gražiai pasipuošti.
 

 
Mūsų įmonės veikla ir produkcija susijusi su saugesniu eismu Lietuvos keliuose.
2009m. vieni pirmųjų pradėjome tiekti sertifikuotus atšvaitus pėstiesiems, dviratininkams ir kitiems kelių eismo dalyviams.
Leidžiame leidinius "Kelių eismo taisykles" esamiems ir būsimiems vairuotojams.
Gaminame transporto priemonių lipdukus.
 
Kviečiame įmones ir organizacijas prisijungti prie mūsų pastangų sumažinti aukštą pėsčiųjų ir dviratininkų tragiškų eismo įvykių skaičių, reklamuojant atšvaitų naudojimą ir platinant juos kaip naudinga reklamos dovaną visuomenei, arba per mažmeninę prekybą, taip pat didinant saugumui skirtas lėšas mokykloms, darželiams.
 
Siekiai:
• eismo dalyvių saugumas;
• tiekti tik sertifikuotus ir ES reikalavimus atitinkančius atšvaitus, informuoti apie Lietuvos rinkoje paplitusias atšvaitų kopijas;
• tiekti tik naujas Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtas ir patvirtintas "Kelių eismo taisykles" visiems kelių eismo dalyviams;
siekiant sumažinti pėsčiųjų eismo įvykių skaičių, perduodame atšvaitų naudojimo žinias ir patirtį.
 
Būk matomas – Prisisek atšvaitą!
Ir viena išgelbėta gyvybę mums yra daug!
 
Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje svetainėje, susipažinti su mūsų gaminais, taip pat sužinoti apie atšvaitų teikiamą naudą, jų reikalingumą, taip apsisaugodami patys ir apsaugoti sau brangius žmones.
 
Mes tikimės, kad laikas praleistas mūsų internetiniame puslapyje Jums bus malonus ir naudingas.
Malonaus apsilankymo!